piątek, 2 listopada 2012

Coś tam niby się dzieje, ale..

Czas podsumować minione dni. O dziwo ruch na profilach jest, ale na razie nic z tego nie wychodzi. Ponadto jak na razie nie trafiła się rodzina która odpowiadałaby mi choćby w 80%. Zawsze mam jakieś "ALE" czy to mniejsze czy większe.
Jak do tej pory "tylko" 2 rodziny były dla mnie idealne. Pierwsza z nich zrezygnowała po oficjalnym matchu, a druga dała mi dużą nadzieję i wybrała kogoś innego.
Ale do rzeczy.

MATCH #11 IE
Chłopcy 3,5 oraz 1,5
Oakdale, New York
I tyle wiem. Posiedzieli prawie tydzień i w ogóle się nie odezwali.

MATCH #3 APC
Dziewczynki 6 i 1
Chandler, Arizona
Hostka jest dentystką (brrr!) a host specem od marketingu.
Elastyczny grafik pracy, zajmowanie się głównie młodszą pociechą, łazienka dzielona z dziećmi. Czasami praca w weekendy i nocami. Nie wiem jak sprawa wygląda z samochodem.
Byłam umówiona na rozmowę na Skype, ale zamieniłyśmy dosłownie dwa zdania ponieważ nie mam kamery (stary komputer) i w zasadzie hostka od razu powiedziała, że w takim razie nie ma sensu nasza rozmowa. Mam dać znać jeśli uda mi się szybko zakupić kamerkę (bez której jak na razie się obyłam, ale chyba rzeczywiście muszę zainwestować..).

MATCH #12 IE
Chłopcy 3 i 6 + w czerwcu pojawi się maleństwo
Clifton Park, New York
Potrzebują au pair od czerwca do opieki głównie nad noworodkiem, popołudniami zajmowanie się całą trójką. Praca od poniedziałku do piątku.
Chcą rozmawiać. Totalnie mi nie odpowiada termin, maleństwo i lokalizacja, ale pogadać zawsze warto, aby poćwiczyć.

Wniosek: CZEKAM DALEJ.

Z kolei APC właśnie mnie wnerwiło. Już tydzień temu wgrałam na profil ulepszony filmik (dodałam zdjęcia z dziećmi + poprawiona została literówka) i do dzisiaj mi go nie zaakceptowali, czyli mam profil bez video!
A wszyscy wiemy jakie to ważne.. Grrrrrrrrrr!

Pozdrawiam,
Sylwia

1 komentarz:

  1. Ta 12 rodzinka to troszkę masakra, faktycznie fatalna lokalizacja, takie maleństwo do tego?! I przez to przez 3 pierwsze miesiące (wakacje) będziesz też mieć nadzór nad głową, bo słyszałam, że z dzieckiem do 3 miesiąca życia musi przebywać rodzic - ponoć tak jest wpisane w zasadach AP. Ale może to tylko kwestia agencji?
    Co do kamerki, to powinnaś zainwestować, nie są drogie, można kupić już za 30zł ale polecam zainwestować w lepszą, ja mam Microsoft i bardzo chwalę, nie instaluje się, ładny obraz daje.

    OdpowiedzUsuń