wtorek, 1 lipca 2014

Brunch at the Gansevoort Rooftop

Jednej pięknej pierwszej soboty czerwca wybrałyśmy się na tzw. brunch. Już od dawna chciałam iść, ale jakoś zawsze nie po drodze, coś innego i tak mi zeszło aż do teraz. Impreza odbyła się na Rooftop Bar w Gansevoort Hotel przy Park Ave. Pogoda dopisała, aż za bardzo ;) Cała impreza zaczęła się o 3 po południu. Weszłyśmy oczywiście z promotorem. Od razu na wejściu szampan, potem drinki. Pojawiło się też jedzenie, ale masakra jak szybko zniknęło! Nam nie za wiele zostało. I chyba to był minus. Ogólnie impreza odhaczona z listy ale niekoniecznie marnowałabym czas ponownie. Może nie podobało mi się, bo było nudno, impreza raczej siedząca. Ale dla widoków jak najbardziej warto było :)
 Z Monią
 Impreza odbywała się na dwóch poziomach, to widok na część tego dolnego.
 Hahaha tyle nam zostało :D
 Sarah i Kerry
 W zasadzie po niecałych dwóch godzinach urwałyśmy się z Monią. Poszłyśmy coś zjeść :D Padło na sushi. Nie za bardzo było się z tym gdzie podziać, więc usiadłyśmy na Herald Square, tak po prostu, na ulicy. Piknik w mieście a co! Zabawnie było :)
 Z takimi widokami!
 Tak w ogóle to był mega szalony weekend. Zostawałam u Moni na noc, więc wybrałyśmy się wieczorem na miasto. Zaczęłyśmy w jakimś małym pub'ie na East Side, a skończyłyśmy w Empire Rooftop. Wydałyśmy masę kasy na taksówki bo nam się metrem nie chciało jeździć hahaha. Poniżej widać jak taka rundka po mieście może wykończyć. No tak zaczęłyśmy od brunch'u o 3 po południu a teoretycznie skończyłyśmy po 2 rano. Mówię teoretycznie bo wtedy znalazłyśmy się w mieszkaniu, na chwilkę w sumie. Ale niestety reszta niech pozostanie tajemnicą. Co wydarzyło się w city, zostaje w city :P
Pozdrawiam,
Sylvia

P.S. Następny wpis będzie relacją z wycieczki! Yay! :)

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi narobiłaś jeszcze większego smaka na Sushi! Bloga będę śledzić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co wydarzyło się w city HAHAHAHAHAHAHAHA
  buziaczki :* :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za dużo wiesz, oj za dużo :P
   Tak więc shhhhhh!

   Usuń
 4. Ostatnie zdjęcie MISTRZ :D

  OdpowiedzUsuń
 5. z takimi widokami to moglabym nawet i zjesc 5 kg tego sushi :v
  :) ciekawa impreza

  OdpowiedzUsuń