środa, 10 lipca 2013

Brighton Beach

Pamiętam jak przed wyjazdem przeglądałam wiele blogów au pairek które już tutaj były. I nie raz się wkurzałam jak ktoś ni stąd ni zowąd przestawal pisać. Tak, a teraz sama mam trudności, aby regularnie tutaj zaglądać, choć obiecałam sobie i Wam, że minimum jeden wpis na tydzień. I zrobię wszystko aby tak było. Chcę mieć kiedyś pamiątkę :)
Co do relacji z wakacji i wyjazdu do Californii to już wkrótce będzie. Moje zdjęcia są już gotowe, zmniejszone czekają. A ja czekam na resztę zdjęć z aparatu mojej współtowarzyszki, mam je mieć na dniach. Chcę zaczekać bo tam mamy na prawdę fajne ujęcia :)
Tak więc dzisiaj relacja z weekendu. Nie z minionego,a ostatniego weekendu czerwca. Wtedy po zajęciach wybrałyśmy się na plażę. Nie planowałyśmy opalania, czy kąpieli, a tylko spacer i obczajenie co i jak. Miejsce to bardzo nam się spodobało! Mowa o Brighton Beach na Brooklynie. Jedynym minusem była ogromna ilość Rosjan.. i większość myślała, że my też jesteśmy z Rosji. Jakież było zdziwienie i zawód kiedy oznajmiłyśmy, że NIE :D

Tak w ogóle, jak będziecie w NYC warto przejechać się na Coney Island żółtą liną metra Q, gdyż jedzie mostem Manhattan Bridge więc mamy piękny widok na Brooklyn Bridge i Downtown :)

Najpierw wybrałyśmy knajpkę aby zjeść późny lunch.
Tutaj K. po spróbowaniu chleba oznajmiła, że daleko mu do naszego :D
 Sałatka, gdyż dieta in progress :P
 Ok, czas na plażę
Może i nie byłyśmy przygotowane, ale nogi zawsze można zanurzyć w wodzie ;)
 :D
W tle po prawej widać Luna Park Coney Island
 Ostatni rzut okiem i wracamy.
 Później nie wiem co nam strzeliło do głwy aby wybrać się na Times Square, To był najgłupszy pomysł. Masa turystów, że się przejść nie dało. MA - SA - KRA
Tak w ogóle to my mega narzekamy na turystów :P

W tym tygodniu dodam jeszcze wpis z 4th of July. Było ciekawie :)

Pozdrawiam,
Sylvia

4 komentarze:

 1. taka pogoda a gdzie Ty masz strój kąpielowy? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy nie było aż tak gorąco, poza tym napisałam, ze pojechałyśmy tylko zczaić co i jak :P

   Usuń
 2. Dieta, kobieto, bez przesady :D

  OdpowiedzUsuń